В началото на месеца ръководството беше сменено. След това започнаха и промените. Оказа се, че досега 549 бензиностанции не са фигурирали в никакви регистри. Десетки години не са проверявани, защото служители са проникнали в системата и са ги изтрили от регистрите. Тези служители вече са уволнени.
Ако преди е имало около 5% отклонение, сега 45% от горивото е под стандартите. Заловени са недобросъвестните служители. Сега само двама служители ще знаят, а инспекторите ще научават обекта, който трябва да проверят, 2 минути преди да отидат на място. Те ще са от различен град.
Започна проверка и на петролните бази. От проверени 10 са констатирани нередности в 4.
Източник: ТВ7
Зареждане ...

14:06 / 29.10.2014
5205


Georgi Yakov
на 30.10.2014 г.
Да напишат бензиностанциите
Левтер Левтеров
на 29.10.2014 г.
А Здрасти, още в сръбско като заредиш и вече колата е друга
Ilko Aleksandrov
на 29.10.2014 г.
е айде после напишете поименно кой е осъден ,за следващите на тяхното място да знаят че ще ги знае цялата държава и ще носят отговорност
В л а д
на 29.10.2014 г.
е, и? осъдени/наказани? ..на куково лято...
Ilona Petkova
на 29.10.2014 г.
Дизел няма за бензина не знам,предполагам е сащият боклук
Ирина Христова
на 29.10.2014 г.
е добър ден
Анонимен
на 29.10.2014 г.
държавата трябва да се закрие и да се започне на ново с чужди управляващи и закони!
lazo
на 29.10.2014 г.
Кое ни е наред патрулка по-главната за дюнери бензина не ни е наред кое ни е наред ми кажете
4000
на 29.10.2014 г.
Ех, това "лошо" служебно правителство. Трябва да се срамуват, че уволняват хора, които просто искат преждевременно да сменим автомобилите си.
Stranger_
на 29.10.2014 г.
Аз карам на нафта, заредих от една сравнително нова фирма за горива в България миналата зима, горивото беше доста икономично в сравнение с други, но като реших да изкачвам един надлез, чека на таблото ми светна, колата изгуби мощност и ми стана ясно...при толкова мека зима каквато беше предходната да ти замръзне нафтата за какво качество трябва да става въпрос. След това започнах да зареждам от друга верига бензиностанции и проблем със замръзването нямаше...но след този случай колата влезе в сервиза...не можете да познаете за какво - горивна помпичка :)
Nikolov111
на 29.10.2014 г.
Е и...какво от това.Кучето си лае,керванът си върви.Всяко чудо за 3 дни та и нашата такава.Само си пълните страниците с новини.Някоя обществена личност досега да е поела отговорност?Да не би да има някой осъден? ИМА -СЪДЪТ РАБОТИ ЗА ОБИКНОВЕНИЯ ЧОВЕК.ТЕЗИ ГОРЕ СА БОГОПОМАЗАНИ
Анонимен
на 29.10.2014 г.
"ЧЕЗ","ЕВН ","Енерго -Про "и те доставят фалшив ток !
Анонимен
на 29.10.2014 г.
Енергото какво е -монополисти...
Nako_1912
на 29.10.2014 г.
Май, навсякъде е така ... в държавните агенции, управления, дирекции и др.
Анонимен
на 29.10.2014 г.
И като ги уволнили шапка на тояга. ба*ти жалката работа. Отговорност от никой не се търси, ама ние си е*аваме майката на колите с тия "горива". Помярска държава!
Denis Milchev
на 29.10.2014 г.
цялата дурйава е фалшива :Х
Ivan Shivachev 1
на 29.10.2014 г.
и лошото е че от завода така си излиза в една голяма част...
Mario Peshev
на 29.10.2014 г.
И нафтата, и нафтатааа ;)
Анонимен
на 29.10.2014 г.
то ако беше само бензина пак добре
Коментарите са на публикуващите ги. Ruse24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.