Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Агро
Първи думи на 24-годишния Начо, обвинен за смъртта на Ферарио Спасов
Автор: Екип Ruse24.bg 13:14 / 13.11.2023Коментари (9)357
© NOVA
Начо Стоянов, предизвикал катастрофата, при която загина футболният треньор Ферарио Спасов, бе отведен в полицията, предаде "Фокус“. Органите на реда заявиха, че той не е задържан, а е отведен за разпит във връзка със среднощната акция, която се проведе в дома му. В участъка ще му бъдат снети показания, след което вероятно той ще бъде освободен.

Специализираната операция бе провокирана от пост в социалната мрежа Фейсбук, на която се вижда как Начо държи пистолет. Полицаите не са намерили нито оръжие, нито други незаконни вещи в дома му.

Очаква се в рамките на днешния ден мъжа да получи забрани за шофиране на автомобил, както и за напускане пределите на страната.

"Извинявам се, това е голяма трагедия", каза Панталеев пред NOVA.

Обвиненият за катастрофата не си спомня части от инцидента. Това заяви адвокатът му Венцислав Фоти.

"Има много неясни гледни точки около ПТП. Искаме да съдействаме напълно на разследването. Той ще даде подробни показания. Това е една трагедия, при която предполагам, че и той има вина", допълни адвокатът.




Още по темата: общо новини по темата: 23
16.11.2023 »
14.11.2023 »
14.11.2023 »
14.11.2023 »
14.11.2023 »
13.11.2023 »
предишна страница [ 1/4 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
може да е циганин, ама поне има доблеста да се ИЗВИНИ. А ВИЕ боклуци дето коментирате само, на негово място(защото на всеки може да се случи) щяхте да се криете като мишки каквито сте. Помияри!
+1
 
 
Гнусен, гаден, отвратителен мангал. Долна хлебарка...!
Спhttp://www.economic.bg/bg/news/7/parviyat-grad-u-nas-kojto-vavezhda-integriran-gradski-transport.htmlодели какво ново....
на 13.11.2023 г.
+1
 
 
Караш неразумно бързо, извън закона, става белята, отива си човек от този свят, казваш извинявай и готово. До следващия случей. Човешкият живот за някои не струва и стотинка. За разлика от игрите на компа, където може да умреш няколко пъти, в реалния живот не е така. Осъзнайте се млади хора, ненаучени в къщи на никакви човешки ценности.
+2
 
 
Нали за това са го пуснали да иде да скрие всичко дето не е за намиране и да вземе някое евро приготвено за прокуратура и съд.
+3
 
 
Мръсен мангал, смърт за този подчовек.
Нищо не пишете - днес в Пловдив, в спортната зала има волейболен мач за суперкупата на България.
на 13.11.2023 г.
+2
 
 
Долна сган! Няма да те спасят адвокатчетата на ромските фондации!
+4
 
 
Убиййте го циганина убиийте го и го заколете и дайте на кучетата.
+3
 
 
Колко бързо убиеца си намери адвокатче!!! И той,адвокатчето,ли е от *клана*?
+3
 
 
Начо заслужава да бъде любен цял живот в Сливенския затфор.
Коментарите са на публикуващите ги. Ruse24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
ИЗПРАТИ НОВИНА
« Декември 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Актуални теми
Кабинетът "Денков - Габриел"
Земетресение от 7,5 по Рихтер удари Филипините
Зима 2023/2024 г.
Бюджет 2024
ТВ и шоу сезон 2023/2024 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0886 598 267
novini@ruse24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
Русенци във facebook
RSS за новините
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Ruse24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Ruse24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Ruse24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: