Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Абсурди се случват не само у нас: "Бетонираха" кола при ремонт на улица
Автор: Екип Ruse24.bg 16:01 / 06.11.2023Коментари (0)322
© bTV
Работници, които ремонтират улица в центъра на полския град Лодз, "бетонираха“ паркиран автомобил в средата на платното. Колата е била единствената, която е била оставена там, по време на планиран ремонт.

След като градската полиция отказала да я премести поради липса на правно основание, работниците поставили кофража около автомобила и положили бетон, както било планирано.

Така колата се озовала в "правоъгълен кратер“ с достатъчно място, за да бъде изтеглена, в случай че това най-накрая е възможно. В нощта от събота до неделя обаче историята имала изненадващ финал, тъй като автомобилът изчезнал при мистериозни обстоятелства без очевидци, пише bTV.






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Конфликт Израел-Газа
Кабинетът "Денков - Габриел"
ТВ и шоу сезон 2023/2024 г.
Коледно-новогодишни празници 2023/2024
49-ото Народно събрание
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0886 598 267
novini@ruse24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Ruse24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Ruse24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Ruse24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: