Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Известен и обичан актьор: Само за 15 дни животът се обърна
Автор: Екип Ruse24.bg 09:51 / 18.11.2023Коментари (0)489
©
Вече съм добре, това е втора интервенция, само доизчистиха гърлото, казва актьорът

Актьорът Август Попов претърпя втора операция на ларинкса. Преди време лекари откриха туморно образувание и се наложи да бъде извършена хирургическа интервенция. Август бе изписан през миналата седмица и вече си е у дома.

"Това е втора интервенция за мен. Първата беше преди две години и тя беше сериозната. Сега направиха доизчистване на ларинкса. Възстановявам се добре, мисля, че всичко е наред", споделя Август.

"Само за 15 дни животът ти може да се обърне - от много приятен да стане твърде тревожен заради опасността да изгубиш най-ценното си - възможността да говориш. Особено ако има какво да кажеш. Оттогава не си давам много зор - дори слязох от автомобила и карам колело", сподели преди две години актьорът. Оттогава Август не само не пуши, но и не пие. Попов се шегува, че понякога се чувства като започнала да ръждясва машина, за която невинаги има резервни части.

Прочутият кукувец продължава да се снима, като последния филм, в който участв, бе "Голата истина за група "Жигули". Там Август се превъплъщава в богатия бизнесмен Боби Чоев.

"Трудно се прави комедия - и в театъра, и в киното. Този филм е свеж полъх. Това е една лека история", споделя Попов.

Влади Въргала все още е най-близкият му приятел, но се виждат сравнително рядко заради множеството си ангажименти. За сметка на това често се чуват по телефона. И двамата не са се отказали да правят театрален спектакъл, но Попов чака Въргала да го напише. Допълва, че този спектакъл се подготвя вече 35 години, пишат от "България днес".

През живота си Август се е подлагал на редица диети, но никога не е отслабвал. Не крие, че никак не му се ще да остарява, но така или иначе времето си лети и не го пита какво иска той. Забелязва, че напоследък се е успокоил и не е толкоз напрегнат, както преди години. "Сигурно пак е от възрастта", смее се бившият кукувец.




Още по темата: общо новини по темата: 2314
03.12.2023 »
03.12.2023 »
02.12.2023 »
02.12.2023 »
02.12.2023 »
02.12.2023 »
предишна страница [ 1/386 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Кабинетът "Денков - Габриел"
Земетресение от 7,5 по Рихтер удари Филипините
Зима 2023/2024 г.
Бюджет 2024
ТВ и шоу сезон 2023/2024 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0886 598 267
novini@ruse24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Ruse24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Ruse24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Ruse24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: