Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Русе
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Старт на рафтинг сезона по най-дългото трасе в България
Автор: Ливия Кукова 15:21 / 22.03.2025Коментари (0)712
©
Адреналин, красиви гледки и екстремни преживявания обещава тазгодишното откриване на рафтинг сезона при река Струма край Симитли.

И тази пролет приключения и предизвикателства по най-дългото рафтинг трасе в България очакват любителите на екстремните спортове.

Община Симитли, Рафтинг БГ и РК Дефилето организират официалното откриване на сезона по река Струма на 29 март, събота, от 10:00 часа в рафтинг центъра на брега на реката, до метанстанцията.

От 11:30 часа започва екипиране и инструктаж за предстоящия рафтинг. От 12 до 14 часа започват спусканията на всички желаещи.

Пълноводната река, бързеите по Струма и дългото трасе правят община Симитли сред най-предпочитаните дестинации за рафтинг.

С условията за редицата екстремни спортове, общината се утвърди сред популярните дестинации за практикуването им.






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Винетки 2025
Природни стихии
Хороскоп за деня
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Закупуване на самолети F-16
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Русе и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@ruse24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: