Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Григор Димитров се класира на първо място в света в класацията за активен тенисист с най-много поредни участия на турнирите от Големия шлем - общо 52.

С това си постижение настоящият номер 14 в ран...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 82
22:00 ч., 06.02.2024 г.
Григор Димитров ще започне участието си на ATP 250 турнира в Марсилия след два дни, стана ясно от утрешната програма. В нея пър... цялата новина

08:50 ч., 13.12.2023 г.
Сезон 2023 за Григор Димитров вече приключи, но след него е време за преглед на годината.

Определено тя може да бъд... цялата новина

08:39 ч., 13.12.2023 г.
Григор Димитров отговори на няколко въпроса на Световната федерация по тенис след приключването на сезон 2023. Това се случ... цялата новина

11:21 ч., 12.12.2023 г.
Григор Димитров записа впечатляващ сезон, завършвайки годината под номер 14 в световната ранглиста.

Българинът, кой... цялата новина

11:25 ч., 28.11.2023 г.
Григор Димитров направи един от най-силните си сезони в професионалния Тур при мъжете.

Първата ни ракета приключи г... цялата новина

10:28 ч., 27.11.2023 г.
Световната федерация по тенис при мъжете - ATP Tour обяви анкета сред феновете на спорта.

В нея всеки, който желае, може да даде сво... цялата новина

15:00 ч., 19.11.2023 г.
Днес се навършват 6 години от деня, в който Григор Димитров спечели най-голямата титла в своята кариера - Финалите на ATP (Турн... цялата новина

11:36 ч., 13.11.2023 г.
Григор Димитров и тази седмица е сред най-добрите 15 тенисисти в света при мъжете. След обновяването на класацията първата раке... цялата новина

10:25 ч., 13.11.2023 г.
Григор Димитров е сред легенди в тениса в нова класация в този спорт. Най-добрият български състезател се нарежда на 18-а позиц... цялата новина

20:23 ч., 08.11.2023 г.
Сезонът за Григор Димитров приключи. Българската звезда в тениса завърши годината по страхотен начин - с финал на турнира от се... цялата новина

17:35 ч., 08.11.2023 г.
Най-добрият българкси тенисист - Григор Димитров се завърна в България. Това се случва само дни след като постигна най-големия ... цялата новина

18:35 ч., 07.11.2023 г.
Лоренцо Музети, който е един от най-големите таланти в света на тениса, говори пред медии преди участието си на турнира Sofia O... цялата новина

17:22 ч., 07.11.2023 г.
Легендата на световните ски при жените Линдзи Вон беше впечатлена от успеха, който Григор Димитров постигна на... цялата новина

13:03 ч., 07.11.2023 г.
Григор Димитров получи симпатии от целия свят на тениса след страхотното си представяне и емоциите си на турнира в Париж. Българският тенисист и... цялата новина

18:23 ч., 06.11.2023 г.
Григор Димитров направи един от най-успешните турнири в своята кариера през миналата седмица. Българският номер 1 в света на те... цялата новина

16:42 ч., 06.11.2023 г.
Легендата на световния тенис Борис Бекер коментира представянето на Григор Димитров през изминалата седмица. <... цялата новина

16:40 ч., 06.11.2023 г.
Григор Димитров направи една от най-силните си седмици при професионалистите, стигнайки до финала на турнира от сериите "Мастър... цялата новина

20:07 ч., 05.11.2023 г.
Сръбската мегазвезда Новак Джокович победи българския номер 1 Григор Димитров ... цялата новина

19:45 ч., 05.11.2023 г.
Световния номер 1 Новак Джокович коментира спечелената 7-а титла в Париж, както и представянето на българската първа ракета ... цялата новина

19:40 ч., 05.11.2023 г.
Трикратният олимпийски шампион по джудо при най-тежките и в смесените отбори - Теди Ринер (в средата зад Джокович) награди фина... цялата новина

18:13 ч., 05.11.2023 г.
Григор Димитров не скри сълзите си ... цялата новина

17:54 ч., 05.11.2023 г.
Световният номер 1 Новак Джокович победи първата ракета на България Григор Димитров с 6:4, 6:3 във финала на т... цялата новина

17:18 ч., 05.11.2023 г.
Световният номер 1 Новак Джокович взе първия сет със 6:4 гейма срещу Григор Димитров във финала на турнира от ... цялата новина

14:06 ч., 05.11.2023 г.
Олимпийската шампионка по тенис от Игрите в Рио де Жанейро през 2016-а година - Моника Пуиг се изказа ласкаво за класирането на... цялата новина

13:26 ч., 05.11.2023 г.
Класирането на Григор Димитров за финала на турнира от сериите "Мастърс 1000", провеждащ се в Париж, се сметна за прераждане от... цялата новина

08:27 ч., 05.11.2023 г.
Балкански сблъсък ни очаква днес за титлата на един от най-силните турнири в тениса - "Мастърс 1000" в Париж, Франция.

В битка за тр... цялата новина

19:22 ч., 04.11.2023 г.
Световната федерация по тенис (ATP) се захласна по класирането на Григор Димитров за финала на турнира от сериите "Мастърс 1000... цялата новина

18:43 ч., 04.11.2023 г.
Световният номер 17 в мъжкия тенис - Григор Димитров, победи световния номер 6 Стефанос Циципас от Гърция в по... цялата новина

11:34 ч., 04.11.2023 г.
Григор Димитров ще срещне днес на корта във френската столица Париж Стефанос Циципас в битка за класиране на ф... цялата новина

09:37 ч., 04.11.2023 г.
Григор Димитров прави най-силния си сезон от години насам. Вчера той постигна своята 40-а победи в 60-и мач през сезон 2023, ... цялата новина

08:41 ч., 04.11.2023 г.
Григор Димитров ще се опита днес да стигне до първи финал на турнир от сериите "Мастърс 1000", от този през 2017-а година в Син... цялата новина

08:32 ч., 03.11.2023 г.
Григор Димитров излиза днес срещу Хуберт Хуркач от Полша в среща от четвъртфиналите на турнира от сериите "Мас... цялата новина

18:19 ч., 02.11.2023 г.
Григор Димитров има шанс максимално да се доближи до най-добрите 10 в световната ранглиста, ако направи страхотен турнир в Пари... цялата новина

13:20 ч., 02.11.2023 г.
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира безпроблемно за 1/4-финалите на турнира от сериите Мастърс в Париж. Това стана факт, след кат... цялата новина

22:03 ч., 01.11.2023 г.
Григор Димитров и Александър Бублик ще излезнат утре един срещу друг в първия мач на Централния корт в осминаф... цялата новина

20:27 ч., 01.11.2023 г.
Александър Бублик от Казахстан е следващият съперник на корта на Григор Димитров на турнира от сериите "Мастър... цялата новина

22:40 ч., 31.10.2023 г.
Григор Димитров и Даниил Медведев ще открият програмата на Централния корт в комплекса "Берси" в утрешния ден. Двубоят е част от втори кръг на т... цялата новина

08:50 ч., 31.10.2023 г.
Григор Димитров си уреди нов сблъсък с бившия лидер в световната ранглиста Даниил Медведев.

Българ... цялата новина

Григор Димитров записа втора поредна впечатляваща победа над един от най-големите таланти в тениса - италианецът Лоренц... цялата новина

09:18 ч., 28.10.2023 г.
Григор Димитров научи жребия за последния за годината турнир, на който ще участва - "Мастърс 1000" във френската столица Париж.... цялата новина

18:11 ч., 27.10.2023 г.
Григор Димитров е един от състезателите с най-eфективен слайс в ATP Тура, като самият той го определи като по-добър от на всички свои колеги. Ту... цялата новина

08:51 ч., 26.10.2023 г.
Григор Димитров излиза срещу Даниил Медведев в среща от втори кръг на турнира в зала, който се играе в австрий... цялата новина

18:43 ч., 25.10.2023 г.
Руснакът Даниил Медведев започна с категоричен успех участието си на турнира на твърда настилка в зала, който се провежда в австрийската столица... цялата новина

17:10 ч., 21.10.2023 г.
Лоренцо Музети от Италия ще бъде първият съперник на Григор Димитров на турнира на твърда настилка от категория 500 във Виена. Мачовете от основ... цялата новина

10:43 ч., 14.10.2023 г.
След като Григор Димитров засипа с похвали следващия си съперник в турнира от сериите "Мастърс 1000“ в Шанхай – Андрей Рубльов, руснакът върна ж... цялата новина

13:25 ч., 13.10.2023 г.
Григор Димитров се класира за полуфиналите на турнира от сериите "Мастърс 1000", който се провежда на твърди кортове в Шанхай, ... цялата новина

10:35 ч., 29.09.2023 г.
Григор Димитров постигна изключителен обрат в първия си мач на АТР 500 турнира в Пекин. Българският тенисист, ... цялата новина

16:38 ч., 25.09.2023 г.
Григор Димитров записа нова загуба срещу настоящия олимпийски шампион Александър Зверев.

Българинъ... цялата новина

15:19 ч., 23.09.2023 г.
Григор Димитров се класира за 1/4-финалите на ATP 250 турнира върху твърдна настилка в Чънду, Китай. Българинът отстрани ... цялата новина