Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Йосиф Миладинов (100 м бътерфлай) и Габриела Георгиева ( 200 м гръб) са сред най-добрите осем в света на шампионата на планетата по плуване в Доха, Катар.

Йосиф Миладинов направи второ силно плуване след това в сериите. В полуфиналите българинът завърши за 51.72 сек, за да се класира за плуването, в което ще...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 25
16:44 ч., 20.02.2024 г.
Габриела Георгиева, която преди дни... цялата новина

16:00 ч., 20.02.2024 г.
Габриела Георгиева, която преди дни ... цялата новина

21:54 ч., 30.06.2023 г.
Българският плувец Антъни Иванов, който днес завърши втори във финала на 100 метра бътерфлай на Държавното първенство в София заяви, че не е изк... цялата новина

10:57 ч., 07.04.2023 г.
Един от най-добрите ни плувци - Антъни Иванов, е получил поредните нареждания за допинг проверки. Той съобщи в личния си профил във Facebook за ... цялата новина

14:23 ч., 16.12.2022 г.
Българската щафета в дисциплината 4 по 200 метра свободен стил за мъже завърши на осмо място във финала на Световното първенство по плуване в 25... цялата новина

14:31 ч., 06.11.2022 г.
Българският плувец Антъни Иванов завърши пети в серията си на 200 метра бътерфлай на Световната купа в Индианаполис с време от 1:55.62 минути. П... цялата новина

16:26 ч., 17.10.2022 г.
Състезателните права на най-добрия български плувец Антъни Иванов бяха спрени за две години от Световната антидопингова агенция (WADA). Това ще ... цялата новина

17:15 ч., 11.08.2022 г.
Йосиф Миладинов постави нов национален рекорд на 50 метра бътерфлай и се класира за полуфиналите на Европейското първенство по плуване в Рим. 19... цялата новина

12:33 ч., 23.06.2022 г.
Драматични събития се разиграха по време на световното първенство по водни спортове в Будапеща.

Американската състезателка по артисти... цялата новина

15:50 ч., 14.06.2022 г.
Бъдещите шампиони на България се събраха под знамената на БОК за традиционния олимпийски младежки фестивал. Лятното издание на форума отбелязва ... цялата новина

13:33 ч., 31.05.2022 г.
Варна ще бъде домакин на втория етап от BORA Sailing Championship от 2-ри до 5-ти юни. Събитието, популярно повече като Шампионската лига по вет... цялата новина

14:39 ч., 19.04.2022 г.
Плувният шампион на България ПСК "Черно море“ ще атакува националното първенство на Белгия. В сряда, варненци, предвождани от главния треньор на... цялата новина

11:04 ч., 31.01.2022 г.
С участие в турнира Sharks Swimming Cup Burgas, който международната федерация по плуване ФИНА одобри за квалификация за световното в Япония, ст... цялата новина

22:17 ч., 16.12.2021 г.
Антъни Иванов завърши шести във финала на 200 метра бътерфлай на световното първенство в малък басейн в Абу Даби. Българинът финишира с време 1:... цялата новина

15:36 ч., 05.11.2021 г.
Антъни Иванов се класира за трети полуфинал на Европейското първенство по плуване в малък басейн в Казан. Нашето момче даде 20-о време в сериите... цялата новина

09:36 ч., 18.10.2021 г.
Отборен трофей и рекорден брой медали – общо 60 (29 златни, 15 сребърни и 16 бронзови), спечели отборът на ПСК "Черно море“ в силния международе... цялата новина

09:12 ч., 06.10.2021 г.
Седем плувци от държавния шампион ПСК "Черно море“, са включени в олимпийския резерв на България за 2024 г. Антъни Иванов, Дениел Нанков, Владис... цялата новина

13:03 ч., 08.09.2021 г.
Днес започна изграждането на лодъчния парк за предстоящото в Морската столица Европейско първенство по ветроходство в клас Лазер, планирано за 2... цялата новина

13:52 ч., 22.05.2021 г.
20-годишната Диана Петкова ще участва на олимпийските игри в Токио през това лято. Пловдивчанката покри норматив "А", след като завърши на четвъ... цялата новина

12:13 ч., 24.02.2021 г.
Най-добрата българска плувкиня за последните 10-ина години - Нина Рангелова, скочи на родната федерация след разразилия се скандал около уличени... цялата новина

14:14 ч., 23.02.2021 г.
Трима национали по плуване са дали положителни проби за допинг. Тримата, уличени в употребата на забранени препарати, са Здравко Баблаков, Светл... цялата новина

13:32 ч., 03.07.2020 г.
Бургаският плувец Цанко Цанков ще пробва да подобри световен рекорд за 12-часово плуване без прекъсване в 50-метров басейн. Събитието ще се пров... цялата новина

12:53 ч., 12.09.2019 г.
Ултра триатлонът "Лъвско сърце“ е едно от най-тежките и атрактивни предизвикателства, в което състезателите се съревновават в три етапа - 3 км п... цялата новина

11:53 ч., 14.04.2019 г.
В спортен комплекс "Камчия" край Варна бяха открити първите национални "Игри на победителите" за деца, преборили онкологични заболявания. Над 70... цялата новина