Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Левичар от Франция е първият полуфиналист на Sofia Open
Автор: Стойчо Генов 16:03 / 12.11.2020Коментари (0)801
©
Поставеният под №5 в основната схема Адриан Манарино се класира за полуфиналите на тенис турнира Sofia Open 2020. В първи мач от четвъртфиналите левичарят от Франция се наложи в 3 сета над Раду Албот - в отделните части 6:2, 1:6, 6:3. С тотално надмощие двамата си размениха по един сет, а във финалната трета част Манарино успя да направи ранен пробив, който съхрани до края. Това беше първи сблъсък между французина и молдовеца.

С успеха Манарино за първи път в кариерата си достигна до финалното каре в София. Негов следващ съперник ще бъде победителят от срещата Алекс Де Минор (Австралия, №3) – Яник Синер (Италия). При нов успех французинът ще се класира за финал на АТП турнир за 11-ти път в кариерата си.

"Беше дълга година, в която нямахме много турнири за участие, но за сметка на това хвърлихме много усилия в подготовка. Сигурен съм, че всички се чувстват уморени в края на сезона“, каза Манарино на виртуалната пресконференция след двубоя.






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Драма между Берое и Локомотив София за трофея при девойките в баскетбола
Григор Димитров: Не съм сигурен дали ще играя на Мастърса в Рим
Ето кои са най-младите играчи на Барселона, достигнали до 100 мача. Лионел Меси не е сред тях!
Крумовград с важна победа в битката за спасение в Първа лига
Изненадата Габриел Диало за мача с Григор Димитров: Мислех, че си отивам вкъщи
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@ruse24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Русенци във facebook
RSS за новините
Статистика: