Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Дунав докосва "А" група след победа в Каварна
Автор: Екип Ruse24.bg 13:01 / 04.04.2010Коментари (11)4800
© Ruse24.bg
Отборът на Дунав постигна безценна победа като гост на Калиакра в Каварна. Драконите сътвориха обрат и стигнаха до крайното 1:3 със страхотна игра.

Още в началото на мача русенци имаха страхотна възможност да открият, но не се възползваха от неразчетено излизане на вратаря на домакините, който остави вратата си празна.

Каварненци първи достигнаха до гол.Четин Сейдула даде преднина на домакините с хубав далечен удар в 16-та минута. В 30-та Ивайло Кирилов със страхотно изпълнение на пряк свободен удар изравни резултата.

Отново той в края на второто полувреме даде преднина на русенци, а Росен Каптиев оформи крайното 1:3.