Набор '97 на "Дунав" е на 1/4-финал за Купата на БФС
Автор: Екип Ruse24.bg 10:09 / 31.10.2014Коментари (0)426
© Ruse24.bg
"Дунав" се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС при юношите старша възраст, родени след 01.01.1997 г.

Момчетата на Димитър Тотев победиха тима на "Етър" Велико Търново с 3:1 в мач от 1/8-финалната фаза на надпреварата в мач, който се игра на Градския стадион в Русе.

Станимир Петров поведе за дунавци, но гостите успяха бързо да върнат гол. До почивката обаче Веселин Василев даде отново преднина за домакините. През втората част Динко Станчев узакони предимството на терена за младите "дракони" и оформи крайното 3:1 в тяхна полза.

Жребият за 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС се очаква да бъде теглен през следващата седмица. Освен "Дунав" за тази фаза се класираха отборите на "Лудогорец" Разград, "Литекс" Ловеч, "Черно море" Варна, "Черноморец" Бургас, "Левски" София, ЦСКА и "Ботев 57" София.