Дунав разпиля Етър в контрола
Автор: Екип Ruse24.bg 09:48 / 07.09.2008Коментари (0)805
© Ruse24.bg
Въргов отново игра на ниво и се отчете с попадение
Етър буквално затъна в Русе. Първо автобусът на великотърновци пропадна в дупка точно пред градския стадион, удари радиатора си в шахта и се счупи. Заради проблемите срещата закъсня с петнадесетина минути. След това пък Дунав, без да си дава особен зор, отнесе Етър с 4:1. С два гола се отличи нападателят Юлиян Ангелов. Той отбеляза първото и третото попадение за своя тим в 18-ата и 45-ата минута. Разписаха се и Росен Каптиев в 30-ата и Атанас Въргов от фаул в 76-ата. За Етър точен бе Павлин Карагитлиев в 22-ата мин.

- Ангелов има талант, но трябва да добие малко самочувствие с голове. Ще разчитам на него да разнообрази атаката на Дунав - каза след мача Никола Христов.

Нападателят се завърна в родния си клуб от Аристон. Великотърновци до късно след мача се чудеха дали ще имат автобус, за да се завърнат у дома.

Едно от най-красивите лица на мача пък бе страничната арбитърка Мирела Иванова. Младата дама развяваше флачгето от напечената от слънцето страна на стадиона.

Източник: в. "7 дни спорт"