Дунав врътна 0:0 при гостуването си на Берое
Автор: Екип Ruse24.bg 18:06 / 04.10.2008Коментари (0)926
© Plovdiv24.bg
Дунав завърши стратегически 0:0 при гостуването си на един от преките конкуренти за промоция в "А" група Берое (Стара Загора). Русенци изпуснаха няколко изгодни положения за гол, но можеха и да загубят двубоя.

В 24-та минута Росен Каптиев се извиси добре при центриране от корнер и отправи опасен удар с глава, но стражът на домакините успя да избие. Най-чистото положение за русенци бе малко преди почивката. Иван Мартинов се откъсна от защитата на старозагорци, прехвърли вратаря на домакините и когато вече всички виждаха как топката влиза във вратата на домакините, защитник притича и успя да я изчисти.

След почивката играчите на Дунав заложиха на по-дефанзивни действия и не позволиха на домакините да отбележат гол, тръгвайки си с точка от негостоприемния стадион в Стара Загора.