Дунав не удържа натиска на ЦСКА в София
Автор: Екип Ruse24.bg 11:20 / 23.09.2017Коментари (1)3844
© Ruse24.bg
Дунав загуби гостуването си на ЦСКА-София с 0:3. "Драконите" удържаха натиска на "армейците" до 56-ата минута, когато падна първия гол.

В 32-ата минута Фернандо Каранга беше спънат в наказателното поле от Мирослав Будинов, но реферът Петър Доровски отсъди корнер. Малко по-късно Кевин Меркадо нацели напречната греда след изпълнение на пряк свободен удар.

В 53-ата минута гол на Фернандо Каранга беше отменен заради засада. Три по-късно обаче бразилецът отбеляза за 1:0 с десетото си попадение за сезона.

Минути след гола след изстрел на Меркадо топката отново срещна напречната греда.

В 69-ата минута Николай Бодуров удвои преднината на червените, а в 72-ата Тиаго Родригес вкара фамозен гол от фаул и оформи класическия резултат в полза на ЦСКА.