име: Денчо Денчев
спорт: Футбол

Новини свързани с Денчо Денчев
10:03 ч., 07.11.2011 г.
Срещата обаче започна по-добре за домакините, които поведоха още в 5-тата минута след шут от наказателното поле. По думите на нашия информатор в... цялата новина

12:56 ч., 07.09.2011 г.
Русенци получиха попаденията в края на двете полувремена. Първо Денчо Денчев не спря както трябва играч на домакините и в 44-тата минута резулта... цялата новина

09:41 ч., 22.08.2011 г.
Отборът на Дунав 2010 загуби или по-скоро беше принуден да го стори при първия си мач в Североизточната "В" група. Под свирката на вар... цялата новина

11:39 ч., 05.08.2011 г.
Отборът на Дунав загуби от Локомотив (Горна Оряховица) в контролен мач. Домакините от Горна Оряховица се наложиха с 2:1 в един доста равностоен ... цялата новина

09:55 ч., 31.07.2011 г.
Отборът на Дунав се завърна на Градския стадион в Русе с победа. Младите дунавци повториха упражнението от сряда и надделяха над отбора на Белиц... цялата новина

11:13 ч., 21.07.2011 г.
Отборите на Дунав и Шумен сътвориха голово шоу в проверката помежду си, завършвайки 4:3 в полза на русенци.