Новини свързани с Павел Панов
11:21 ч., 16.09.2020 г.
Днес се навършват 36 години от момента, в който голямата легенда на Локомотив (Пловдив) и българския футбол Христо Бонев официално слага край на... цялата новина

18:27 ч., 12.01.2011 г.
Отборът на Дунав стартира днес своята подготовка за пролетния дял на шампиоаната. Заниманията бяха по-скоро символични и включваха леки кросчета... цялата новина

11:22 ч., 17.07.2010 г.
Дунав записа своята четвърта поредна победа в приятелските срещи. "Драконите" днес биха за втори път Доростол, но този път с 2:1. Като... цялата новина

10:27 ч., 11.10.2008 г.
Отборите на "Дунав" и "Етър" 1924 завършиха при резултат 0-0 в приятелска среща, играна днес в Русе. Двубоят беше изключител... цялата новина

20:06 ч., 11.05.2008 г.
Дунав загуби последното си гостуване за сезона с 1:3 срещу Спартак в Пловдив. Срещата започна бурно с гол за Спартак още в третата минута. Никол... цялата новина