Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на тенис турнира от сериите "ATP 500", който се провежда във Вашингтон, САЩ. Първата ни ракета при мъжете записа втори двусетов успех, този път над финландеца Емил Руусувуори с 6:4, 6:3.

Срещата продължи 1 час и 47 минути. Това беше и трети пореден успех за Дими...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 82
17:37 ч., 15.08.2023 г.
Българинът Григор Димитров и олимпийският шампион Александър Зверев ще излязат днес не преди 20:00 часа българ... цялата новина

20:10 ч., 14.08.2023 г.
Първата българска ракета в мъжкия тенис Гиргор Димитров ... цялата новина

09:08 ч., 05.08.2023 г.
Григор Димитров ще се опита тази нощ да стигне до втория си финал на турнир на ATP през този сезон.

Първата ни раке... цялата новина

16:58 ч., 09.07.2023 г.
Григор Димитров се класира за осминафиналите на Откритото първенство на Великобритания по тенис при мъжете - "Уимбълдън". ... цялата новина

16:45 ч., 30.06.2023 г.
Григор Димитров започва участието си на Уимбълдън срещу квалификанта Шо Шимабукуро, който е №162 в световната ранглиста. Японецът има два четвър... цялата новина

13:43 ч., 26.06.2023 г.
Григор Димитров записа най-доброто си класиране от началото на сезона. От днес той ще се завърне в топ 25 на света, след като си гарантира спече... цялата новина

21:43 ч., 22.06.2023 г.
Шампионът от 2014 година Григор Димитров достигна 1/4-финалите на ATP 500 турнира в Куинс, Лондон. Бившият № 3 в световната ран... цялата новина

17:50 ч., 17.06.2023 г.
Григор Димитров стартира сезона си на трева с безапелационна победа над австралиеца Александър Вукич. Двамата се изправиха един срещу друг в пър... цялата новина

07:12 ч., 04.06.2023 г.
Григор Димитров изравни най-доброто си постижение на Откритото първенство на Франция по тенис, като достигна до четвъртия кръг на турнира, респе... цялата новина

19:36 ч., 01.06.2023 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров достигна третия кръг на Откритото първенство на Франция. Българинът, който е поставен под № 28 по... цялата новина

18:13 ч., 27.05.2023 г.
Григор Димитров загуби финала на ATP 250 турнира в Женева, Швейцария от Николас Джари с 6:7(1), 1:6 за час и 3... цялата новина

22:35 ч., 24.05.2023 г.
Григор Димитров започна успешно участието си на турнира от сериите "ATP 250" в Женева. Българинът, който е поставен под номер 4 в основната схем... цялата новина

17:24 ч., 27.04.2023 г.
Григор Димитров приключи участието си в състезанието на двойки от турнира на червени кортове от сериите "Мастърс“ в Мадрид.

Най-силни... цялата новина

13:14 ч., 20.04.2023 г.
Григор Димитров се оттегли от участие на тенис турнира в Барселона. Така мач с Алекс де Минор няма да има. Причината е, че най-добрия български ... цялата новина

13:45 ч., 19.04.2023 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров стартира успешно участието си на силния турнир от категория АТР 500 в Барселона. Бившият номер 3 ... цялата новина

16:35 ч., 12.04.2023 г.
Григор Димитров приключи още във втория кръг на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Монте Карло. Най-добрият български тенисист загуби от чеха И... цялата новина

14:53 ч., 11.04.2023 г.
Григор Димитров преодоля първия кръг на “Мастърс" турнира в Монте Карло след трисетов успех над 20-годишния американец Бен Шелтън с 2:1 (6:1, 3:... цялата новина

10:30 ч., 03.04.2023 г.
Григор Димитров се изкачи с една позиция в класацията на АТП с 1485 точки и вече е на 26-о място. Втората ракета на България Адриан Андреев отст... цялата новина

09:36 ч., 27.03.2023 г.
Григор Димитров отпадна в третия кръг на турнира на твърда настилка от сериите "Мастърс" в Маями с награден фонд 8,8 милиона долара. Най-добрият... цялата новина

11:52 ч., 25.03.2023 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за третия кръг на Мастърс 1000 турнира в Маями, Флорида с награден фонд 8,8 милиона до... цялата новина

14:17 ч., 23.03.2023 г.
Стана ясен съперникът на Григор Димитров на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Маями. Българинът, който започва директно от втория кръг, защото... цялата новина

09:16 ч., 20.03.2023 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров отстъпи с две места до №27 в света в седмичната ранглиста на Асоциацията на професионалните тенис... цялата новина

10:17 ч., 13.03.2023 г.
Най-силният български тенисист Григор Димитров и партньорът му Хуберт Хуркач от Полша няма да излязат за мача си на двойки от втория кръг от тур... цялата новина

11:53 ч., 07.03.2023 г.
Новак Джокович посочи Григор Димитров като един от двамата тенисисти, които са най-големи спортсмени в тура. Сърбинът първо посочи Хуберт Хуркач... цялата новина

11:11 ч., 20.02.2023 г.
Григор Димитров се завърна сред най-добрите 25 тенисисти в света при мъжете. От днес първата ни ракета е номер 25, изкачвайки се с три места спр... цялата новина

17:05 ч., 17.02.2023 г.
Григор Димитров победи Алекс де Минор с 6:3, 3:6, 7:6 (8:6) на турнира от категория АТП 500 в Ротердам. Българинът бе по-силният тенисист в първ... цялата новина

18:25 ч., 15.02.2023 г.
Григор Димитров записа изключителна победа във втория кръг на тенис турнира в зала в Ротердам, който е от категория АТП 500 и е с награден фонд ... цялата новина

13:34 ч., 21.01.2023 г.
Григор Димитров отпадна в третия кръг на Откритото първенство на Австралия по тенис. Най-добрият български тенисист отстъпи с 6:7(7), 3:6, 4:6 п... цялата новина

14:47 ч., 20.01.2023 г.
Преди години най-добрият български тенисист - Григор Димитров, срещаше най-големите в спорта обикновено в заключителните акорди на най-интересни... цялата новина

10:51 ч., 19.01.2023 г.
Григор Димитров се класира за третия кръг на Australian Open, след като прегази с 6:3, 6:2, 6:0 сърбина Ласло Джере. Българинът се нуждаеше от м... цялата новина

14:37 ч., 29.12.2022 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров загуби от четвъртия в света Стефанос Циципас от Гърция със 6:4, 2:6, 6:7 (4) в двубой между първи... цялата новина