Дунав би очаквано Доростол
Автор: Екип Ruse24.bg 19:20 / 25.09.2010Коментари (4)3098
© Ruse24.bg
Дунав победи очаквано отбора на Доростол (Силистра). "Драконите" надиграха своите гости с 2:0, като и двете попадения паднаха през втората част

Преди почивката русенци подходиха по-предпазливо, създадоха няколко положения, но не успяха да реализират.

През втората част домакините излязоха по-мобилизирани и успяха да отбележат два гол. Първо в 61-та минута се разписа Светлин Симеонов, а пет минути по-късно Ивайло Кирилов даде спокойствието, оформяйки крайното 2:0.

Показва коментари на lamaandy
премахни филтъра

0

Освен головете на Пинчера и Иво Кирилов, Влади Каптиев също имаше възможнотс да отбележи , но ударът му мина на сантиметри от гредата. Имаше и спорно положение за нарушение срещу бай Недялко , но съдията се направи на разсеян . Като цяло добре играхме , но ни трябват поне два - три халфа и един - двама нападатели , просто няма кой да влезе на смяна или при контузия. Люси го удариха лошо в началото на мача и беше сменен принудително , дано да се оправи за мача със Светкавица.