Дунав с драматичен обрат за 2:2 срещу Светкавица
Автор: Екип Ruse24.bg 20:10 / 16.05.2009Коментари (0)1189
Дунав стигна до драматично 2:2 у дома, срещу гостуващия Светкавица. "Драконите" бяха на косъм от пореден домакински провал, но с голове в последните минути стигнаха до 2:2.

Гостите първи поведоха в резултата. Още в 8-та минута Милен Христов откри резултата за ужас на все по-оредялата публика на стадиона в Русе.

Домакините не направиха почти нищо, за да променят развоя на срещата и в 81-та Тихомир Кънев успя да вкара втори гол за гостите. "Светкавиците" решиха, че са си свършили работата и намалиха оборотите. От своя страна русенци се сетиха, че могат да играят и натикаха гостите в тяхната половина. Това даде резултат и "сините" успяха да върнат двата гола пасив. Първо в 89-та минута Недялко Хубенов - Кмета успя да намали резултата, а веднага след подновяването на играта Людмил Киров вкара втори гол, оставяйки поне точка в Русе, за ужас на невярващите гости. За повече обаче нямаше време.