виж статистика

още снимки на Недялко Хубенов

Новини свързани с Недялко Хубенов
16:09 ч., 29.01.2011 г.
Отборът на Дунав записа първата си победа в предсезонната подготовка. Днес момчетата на Миро Миронов победиха отбора на Две могили с 2:0. Срещат... цялата новина

18:39 ч., 13.11.2010 г.
Дунав записа важна победа с 2:1 над Несебър, в мач от 11-я кръг на Източната "Б" група.

По-радващо за зрителите по трибуните бе не т... цялата новина

11:22 ч., 17.07.2010 г.
Дунав записа своята четвърта поредна победа в приятелските срещи. "Драконите" днес биха за втори път Доростол, но този път с 2:1. Като... цялата новина

09:29 ч., 08.07.2010 г.
Дунав записа победа в първата си контрола за сезона. Момчетата на Миро Миронов победиха с убедителното 1:3 Светкавица в Търговище, съобщи официа... цялата новина

09:00 ч., 05.06.2010 г.
Полузащитникът на Дунав (Русе) Недялко Хубенов е напълно готов за новото първенство, след като пропусна цялата втора част от последния шампионат... цялата новина

10:55 ч., 19.05.2010 г.
Старши треньорът на „Дунав" Мирослав Миронов се прибра в София за кратка почивка преди новото първенство. Той призна, че се нуждае от та... цялата новина

10:27 ч., 09.04.2010 г.
Кметът на Русе Божидар Йотов не гледа победата над Калиакра, но едва ли ще пропусне мача с Несебър от ХХIII кръг на Източната "Б" груп... цялата новина

12:11 ч., 02.02.2010 г.
Лекарите извадиха пирона от крака на контузения тежко в края на есента футболист на "Дунав" Недялко Хубенов. Недялко пострада на мача ... цялата новина

14:09 ч., 08.12.2009 г.
Фенове на "Дунав" начело с техния председател Юлиян Йорданов посетиха вчера в болницата тежко пострадалия на мача срещу "Светкави... цялата новина

11:38 ч., 06.12.2009 г.
Дунав (Русе) победи Светкавица като гост в Търговище с 1:0 и оглави класирането в Източната "Б" група. Радостта на русенци обаче беше ... цялата новина

10:43 ч., 21.10.2009 г.
Старши треньорът на "Дунав" Мирослав Миронов заяви, че отборът ще се опита да бие днес "Спартак" /Пловдив/ в домакинския мач... цялата новина

19:42 ч., 12.09.2009 г.
Дунав удари лесно като домакин детската градина на Родопа от Смолян. Гостите имат сериозни проблеми и като състав и игра са далече от добрите си... цялата новина

20:49 ч., 29.08.2009 г.
Дунав започва да показва, че и тази година ще играе посредствена роля в Източната "Б" група и трудно ще достигне до борба за промоция ... цялата новина

20:23 ч., 22.08.2009 г.
Дунав постигна нова победа във второто си за новия сезон домакинство в Русе. Момчетата на Мирослав Миронов победиха с 2:0 силният тим на Спартак... цялата новина

20:10 ч., 16.05.2009 г.
Дунав стигна до драматично 2:2 у дома, срещу гостуващия Светкавица. "Драконите" бяха на косъм от пореден домакински провал, но с голов... цялата новина