име: Божидар Васев
спорт: Футбол

Новини свързани с Божидар Васев
17:08 ч., 04.11.2017 г.
Берое завърши при резултат 1:1 с Дунав в мач от XV кръг на Първа професионална лига. Мартин Камбуров даде преднина за своя тим в 50-ата минута с... цялата новина

18:25 ч., 30.10.2017 г.
Дунав загуби от Септември с 0:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, който се игра на градския стадион в Русе. Борис Галчев (45+1) бе точен за сто... цялата новина

20:20 ч., 24.10.2017 г.
Дунав продължи победния си ход в турнира за Купата на България и вече е на четвъртфинал. Това стана факт, след като "драконите" очаква... цялата новина

02:57 ч., 21.10.2017 г.
Дунав завърши наравно 0:0 с Ботев (Пд) в мач от 13-ия кръг на Първа лига, който се игра на градския стадион в Русе.

По този... цялата новина

22:27 ч., 30.09.2017 г.
"Дунав" завърши 0:0 с "Пирин" Благоевград в мач от 11-ия кръг на първенството в Първа лига. Срещата се игра на Градския стад... цялата новина

16:34 ч., 05.09.2017 г.
ФК "Дунав" подписа с нов футболист. Това е Божидар Васев, който вече направи няколко тренировки с "драконите" и се очаква да е на разп... цялата новина

19:11 ч., 25.03.2016 г.
Отборът на Ботев отпътува за Русе, където утре ще изиграе контрола с местния Дунав. Треньорът Николай Костов определи група от 19 футболисти, ка... цялата новина

09:39 ч., 16.03.2016 г.
Ботев (Пловдив) ще продължи да дава шанс за изява в мъжкия състав на своите юноши. Това ще стане и в предстоящата контрола на "жълто-черния... цялата новина