отбор: Дунав
виж статистика

Новини свързани с Владимир Каптиев
10:08 ч., 04.02.2013 г.
Съставът на "Дунав", воден от Диян Божилов, победи с 2:0 тима на "Две могили" в първи контролен мач от зимната си подготовка... цялата новина

10:28 ч., 22.01.2011 г.
Ръководството на Дунав очаква обаждане от ЦСКА за евентуален интерес към трениращия с армейците Владимир Каптиев. Младият нападател отказа да се... цялата новина

16:27 ч., 20.01.2011 г.
ЦСКА взе на проби 23-годишния Владимир Каптиев от Дунав (Русе). Той играе като нападател и е брат на бившия играч на Локомотив (София) Росен Кап... цялата новина

18:27 ч., 12.01.2011 г.
Отборът на Дунав стартира днес своята подготовка за пролетния дял на шампиоаната. Заниманията бяха по-скоро символични и включваха леки кросчета... цялата новина

11:24 ч., 05.09.2010 г.
Дунав направи равен 1:1 при гостуването си вчера на Лудогорец в отложен мач от 1-вия кръг на Източната Б група. Двубоят се игра на градския стад... цялата новина

11:22 ч., 17.07.2010 г.
Дунав записа своята четвърта поредна победа в приятелските срещи. "Драконите" днес биха за втори път Доростол, но този път с 2:1. Като... цялата новина

12:49 ч., 21.05.2010 г.
Кметът на Каварна Цонко Цонев обвини председателя на областния футболен съвет Димитър Димитров - Кулеманс, че търчи с "пари с торби"... цялата новина

10:55 ч., 19.05.2010 г.
Старши треньорът на „Дунав" Мирослав Миронов се прибра в София за кратка почивка преди новото първенство. Той призна, че се нуждае от та... цялата новина

12:23 ч., 23.04.2010 г.
"Всеки мач за нас е като финал. Хубаво е, че победихме "Миньор". Умората ни натисна вече, но програмата е еднаква за всички - по ... цялата новина

13:18 ч., 26.02.2010 г.
В събота футболистите на "Дунав" ще гостуват на "Свиленград" за първи мач от пролетния дял в първенството на Източната &q... цялата новина

16:53 ч., 14.11.2009 г.
Дунав се доближи само на две точки от първото място на Източната "Б" група. Това стана възможно, след като днес "драконите" ... цялата новина

18:04 ч., 24.10.2009 г.
Без много да се напрягат, футболистите на Дунав продължиха победната си серия. "Драконите" удариха като домакини Добруджа с 2:0, като ... цялата новина

18:25 ч., 17.10.2009 г.
Дунав удари Брестник като гост с 1:2, в мач игран в Раковски. По този начин "драконите" успяха да спрат серията без загуби на новака в... цялата новина

10:06 ч., 28.09.2009 г.
Дунав хвърли част от вината за равния с Калиакра върху съдията Георги Игнатов. Треньорът Мирослав Миронов обаче не пропусна да отбележи и грешки... цялата новина

19:22 ч., 26.09.2009 г.
Дунав отново се спъна у дома. "Драконите" стигнаха само до 2:2 срещу Калиакра, но и това не е малко, като се има в предвид, че русенци... цялата новина