Новини свързани с Мирослав Миронов
12:28 ч., 15.01.2010 г.
Росен Каптиев е готов да се върне в "Дунав", но трансферът му още не е осъществен. По темата на няколко въпроса отговори старши-тре... цялата новина

17:09 ч., 10.01.2010 г.
Новият старши треньор на "Несебър" Георги Василев - Гочето се заигра с "Дунав" минути преди първата тренировка на отбора си.... цялата новина

17:18 ч., 05.01.2010 г.
Футболният отбор на „Дунав" е на път да подпише договор до края на сезона със Светлин Симеонов. Пинчера игра две години в русенския клуб пр... цялата новина

12:51 ч., 28.12.2009 г.
Старши треньорът на "Дунав" Мирослав Миронов набеляза 7 контроли преди старта на пролетния сезон в първенството на Източната "Б&q... цялата новина

09:15 ч., 16.12.2009 г.
Селекцията във футболен клуб "Дунав" продължава, съобщи старши-треньорът на есенния първенец в Източна "Б" група Мирослав Ми... цялата новина

10:55 ч., 25.11.2009 г.
Футболистите на "Дунав" заминаха вчера за Поморие, където ще играят мач днес за купата на България срещу местния "Черноморец"... цялата новина

14:44 ч., 04.11.2009 г.
Тази събота футболистите на "Дунав" ще посрещнат "Черноморец" /Поморие/ в последния си домакински мач за есенния дял на п... цялата новина

10:49 ч., 03.11.2009 г.
Треньорът на Дунав Мирослав Миронов остана доволен от спечелената точка при гостуването на Миньор (Раднево). Мачът завърши 1:1.

- Доминир... цялата новина

13:27 ч., 28.10.2009 г.
"Искаме да сме домакини на сериозен отбор от "А" група и феновете да видят наживо някой от родните грандове", пожела си стар... цялата новина

11:51 ч., 26.10.2009 г.
"Започнахме колебливо, но най - хубавото е, че се оттеглихме на почивката с гол аванс. През второто полувреме се поприбрахме и заложихме на... цялата новина

10:43 ч., 21.10.2009 г.
Старши треньорът на "Дунав" Мирослав Миронов заяви, че отборът ще се опита да бие днес "Спартак" /Пловдив/ в домакинския мач... цялата новина

10:38 ч., 17.10.2009 г.
Четвърти пореден мач без загуба гони Брестник днес. Съперникът е Дунав. Досега тимът има 0:0 със Спартак във Варна и 3:1 и 2:0 съответно над Род... цялата новина

13:38 ч., 14.10.2009 г.
Няколкостотин русенци посрещнаха на площада пред Общината купата, която получава отборът, победител в Шампионска лига. При изключителни мерки за... цялата новина

10:25 ч., 09.10.2009 г.
Старши треньорът на "Дунав" Мирослав Миронов отказа предложената контрола срещу "Светкавица" в Търговище. "Гинев, Крачу... цялата новина

09:03 ч., 02.10.2009 г.
Нападателят на Дунав Румен Шанкулов се завръща в игра след дълго лечение на контузия, съобщи старши треньорът на русенци Мирослав Миронов. Очакв... цялата новина