отбор: Дунав
виж статистика

Новини свързани с Мирослав Миронов
10:27 ч., 09.04.2010 г.
Кметът на Русе Божидар Йотов не гледа победата над Калиакра, но едва ли ще пропусне мача с Несебър от ХХIII кръг на Източната "Б" груп... цялата новина

13:04 ч., 04.04.2010 г.
Старши-треньорът на Дунав Мирослав Миронов бе изключително доволен след победата като гост на Калиакра в Каварна.

"Ние сме отборът който ... цялата новина

08:28 ч., 03.04.2010 г.
Дунав не прави някаква специална подготовка за предстоящото дерби срещу Калиакра в Каварна навръх Великден.

- За нас това е един обик... цялата новина

09:47 ч., 30.03.2010 г.
Три отбора ще водят битка за влизане в "А" група, пресметна треньорът на Дунав Мирослав Миронов. Русенци са лидери в Източната "Б... цялата новина

10:36 ч., 25.03.2010 г.
Светлин Симеонов - Пинчера е под въпрос за мача в неделя срещу "Волов" в Русе. Нападателят на "Дунав" страда от болки в адук... цялата новина

13:54 ч., 22.03.2010 г.
- Г-н Миронов, очаквахте ли толкова убедителна победа?

- Очаквах да бием и го направихме по на й- добрия начин. Трябваше да свършим раб... цялата новина

17:50 ч., 17.03.2010 г.
"Много нелепа грешка накрая. На практика Спартак нямаха реални голови положения, освен в началото. Второто полувреме изцяло бе наше, имахме... цялата новина

10:01 ч., 17.03.2010 г.
Тежък мач в Пловдив очаква старши-треньора на Дунав Русе Мирослав Миронов. "Това ще е най-тежкото ни гостуване тази пролет", смята Мир... цялата новина

19:17 ч., 27.02.2010 г.
„През цялото време ние контролирахме играта. Домакините нямаха нито едно голово положение, вкараха ни с далечен удар в 40-ата минута. На полувре... цялата новина

13:18 ч., 26.02.2010 г.
В събота футболистите на "Дунав" ще гостуват на "Свиленград" за първи мач от пролетния дял в първенството на Източната &q... цялата новина

09:29 ч., 24.02.2010 г.
Лидерът в Източната "Б" група Дунав ще започне сезона, без да е изиграл дори един мач на трева през пролетта, оплака се старши треньор... цялата новина

15:54 ч., 18.02.2010 г.
Футболистите на "Дунав" се раминаха с планираната за сряда контрола срещу "Волов". Срещата трябваше да се играе в шуменското... цялата новина

17:54 ч., 03.02.2010 г.
Светкавица и Дунав (Русе) завършиха 1:1 в контролна среща, която се проведе в три полувремена на градския стадион в Търговище.