дата на раждане: 29.12.1988 г.
виж статистика

Новини свързани с Мартин Цирков
12:56 ч., 07.09.2011 г.
Русенци получиха попаденията в края на двете полувремена. Първо Денчо Денчев не спря както трябва играч на домакините и в 44-тата минута резулта... цялата новина

15:04 ч., 06.10.2010 г.
Мартин Цирков стана футболист на месец септември в анкетата на официалния сайт на "Дунав". Десният бек събра 35 % от всички гласове... цялата новина

15:01 ч., 06.10.2010 г.
"Мартин Цирков е футболист със страхотни качества - бърз, рязък, повратлив, маневрен, борбен. Притежава и доста прилична за поста си техник... цялата новина

18:14 ч., 01.10.2010 г.
Мартин Цирков стана играч на месец септември в анкетата на официалния сайт на клуба. Младият бранител на Дунав спечели този приз след 150 гласа ... цялата новина

11:22 ч., 17.07.2010 г.
Дунав записа своята четвърта поредна победа в приятелските срещи. "Драконите" днес биха за втори път Доростол, но този път с 2:1. Като... цялата новина

19:22 ч., 21.04.2010 г.
Дунав пак влезе в правилния коловоз на борбата за елита, побеждавайки коравия отбор на Миньор (Раднево) с 2:0.

"Драконите" надиграха... цялата новина

15:33 ч., 06.11.2008 г.
Месец октомври не беше много успешен за играчите на ФК "Дунав", които не показаха като цяло играта, на която са способни. Все пак за е... цялата новина

10:28 ч., 29.10.2008 г.
Дунав ще търси реванш от Спартак с резервите. Преди 10 дни русенци загубиха 1:2 у дома в мач от първенството.

- Смятам да дам възможност за из... цялата новина

10:02 ч., 16.10.2008 г.
Нови проблеми в защитата има треньорът на Дунав Никола Христов. Десният бек Мартин Цирков счупи нос на тренировка след сблъсък с Владимир Каптие... цялата новина

10:27 ч., 11.10.2008 г.
Отборите на "Дунав" и "Етър" 1924 завършиха при резултат 0-0 в приятелска среща, играна днес в Русе. Двубоят беше изключител... цялата новина

10:14 ч., 19.09.2008 г.
"Не можем да си позволим подценяване на "Черноморец" (Балчик), въпреки че привидно съперникът е далеч от нашата класа. Всички вид... цялата новина

20:06 ч., 11.05.2008 г.
Дунав загуби последното си гостуване за сезона с 1:3 срещу Спартак в Пловдив. Срещата започна бурно с гол за Спартак още в третата минута. Никол... цялата новина