виж статистика

още снимки на Емил Иванов

Новини свързани с Емил Иванов
18:27 ч., 12.01.2011 г.
Отборът на Дунав стартира днес своята подготовка за пролетния дял на шампиоаната. Заниманията бяха по-скоро символични и включваха леки кросчета... цялата новина

11:22 ч., 17.07.2010 г.
Дунав записа своята четвърта поредна победа в приятелските срещи. "Драконите" днес биха за втори път Доростол, но този път с 2:1. Като... цялата новина

10:11 ч., 03.10.2008 г.
Контузените футболисти започват да се завръщат в Дунав, доволен е треньорът Никола Христов. Постепенно тренировки започнаха защитниците Емил Ива... цялата новина

08:10 ч., 16.08.2008 г.
Отборът на Дунав приема днес АКБ Миньор Раднево в първото си домакинство за сезона. Мачовете между двата тима през последните сезони винаги са о... цялата новина

10:02 ч., 15.08.2008 г.
Дунав няма намерение да подценява Миньор (Рад) въпреки победата в първия кръг като гост над Марица.

- Имаме сигнали, че Миньор са стегнат отбо... цялата новина

10:03 ч., 30.07.2008 г.
Отборът на "Дунав" ще бъде представен официално пред своите привърженици тази събота (2-и август), съобщиха от пресслужбата на клуба. ... цялата новина

09:30 ч., 13.07.2008 г.
Халфът Атанас Въргов - Замера вкара страхотен гол от фаул, с който Дунав се добра до равенството 1:1 в първата си контрола срещу румънския Дунар... цялата новина

17:03 ч., 07.07.2008 г.
В събота се очаква русенският Дунав да играе първата си контрола срещу отбора на Дунаря в Гюргево.

Договори с Дунав от новодошлите вече са под... цялата новина

17:25 ч., 13.05.2008 г.
Двама от основните играчи на Дунав пропускат, заради натрупани картони, последния двубой на русенци за сезона срещу Марица в Русе. Това са Емил ... цялата новина

20:06 ч., 11.05.2008 г.
Дунав загуби последното си гостуване за сезона с 1:3 срещу Спартак в Пловдив. Срещата започна бурно с гол за Спартак още в третата минута. Никол... цялата новина

15:17 ч., 04.05.2008 г.
Отборът на "Дунав" постигна победа с 2-1 над регионалния си съперник "Бенковски" (Бяла) в мач от 22-рия кръг на Източната &q... цялата новина