Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Безобразие! Пак отмениха чист гол на Дунав!
Автор: Екип Ruse24.bg 20:00 / 24.02.2019Коментари (0)2858
Дунав загуби от Берое с 0:1 в мач от 23-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Стара Загора. За минималното поражение помогна и главният съдия Николай Йорданов, който отмени чист гол на "драконите".

Това стана в 20-ата минута, когато топката бе центрирана в наказателното поле на Берое, където Ахмед Ахмедов я засече с глава в мрежата. Реферът обаче си измисли нарушение в атака, каквото нямаше.

Единственото попадение пък падна 6 минути по-рано и всъщност бе автогол на Георги Динков. Педро Еуженио получи топката в пеналта и центрира остро към Мартин Камбуров. Динков обаче засече топката в собствената си мрежа за 1:0.

В 77-ата минута топката бе центрирана на втора греда от Васев, където Станкев засече от въздуха, но Перниш се отличи с класна намеса и изби .

Десет минути по-късно Исмаил Иса стреля с глава от непосредствена близост, но Перниш улови сигурно.