дата на раждане: 16.11.1975 г.
виж статистика

Новини свързани с Ивайло Кирилов
18:29 ч., 19.10.2008 г.
Дунав направи много неприятна грешна стъпка по пътя си към "А" група. В двубой, завършил преди няколко минути русенци загубиха с 1:2 д... цялата новина

09:50 ч., 18.10.2008 г.
Тежък грип повалил наставника на „Дунав" преди дербито със „Спартак" /Пд/ утре.

Двубоят е от 16 часа в неделя на Градския стадион. П... цялата новина

19:28 ч., 13.09.2008 г.
Дунав се укрепи в челните позиции на Източната „Б" група след нова ценна победа като гост. Този път момчетата на треньора Никола Христов ус... цялата новина

20:02 ч., 30.08.2008 г.
Дунав направи грешна стъпка по пътя към "А" група, завършвайки наравно в дербито на кръга с Локомотив (Стара Загора) в мач от четвърти... цялата новина

19:59 ч., 16.08.2008 г.
Дунав записа втора поредна победа в мач от Източната "Б" група и продължава да е с пълен актив от точки. Русенци надиграха Миньор Радн... цялата новина

22:43 ч., 02.08.2008 г.
Дунав победи с 4:3 румънския Дунария в шоу мач - официално представяне на русенци за новия сезон. Пред близо 1 000 свои верни привърженици, на г... цялата новина

17:03 ч., 07.07.2008 г.
В събота се очаква русенският Дунав да играе първата си контрола срещу отбора на Дунаря в Гюргево.

Договори с Дунав от новодошлите вече са под... цялата новина

20:06 ч., 11.05.2008 г.
Дунав загуби последното си гостуване за сезона с 1:3 срещу Спартак в Пловдив. Срещата започна бурно с гол за Спартак още в третата минута. Никол... цялата новина

15:15 ч., 04.05.2008 г.
Отборът на "Дунав" записа своята шеста загуба в шампионата. Русенци загубиха като гост с 1-3 от "Калиакра" и вече на теория ... цялата новина