виж статистика

още снимки на Росен Каптиев

Новини свързани с Росен Каптиев
11:22 ч., 17.07.2010 г.
Дунав записа своята четвърта поредна победа в приятелските срещи. "Драконите" днес биха за втори път Доростол, но този път с 2:1. Като... цялата новина

09:29 ч., 08.07.2010 г.
Дунав записа победа в първата си контрола за сезона. Момчетата на Миро Миронов победиха с убедителното 1:3 Светкавица в Търговище, съобщи официа... цялата новина

13:08 ч., 25.04.2010 г.
Дунав достигна само до 2:2 при гостуването си на Черноморец (Поморие). На пръв поглед този резултат, като гост на "милионерите" на Съб... цялата новина

23:33 ч., 18.04.2010 г.
Дунав постепенно абдикира от битката за промоция в "А" група. Днес "драконите" стигнаха само до 2:2 про гостуването си на До... цялата новина

13:00 ч., 11.04.2010 г.
"Надиграхме отбора на Несебър през първите 80 минути от двубоя. Изтървахме над 7-8 чисти голови положения, само Росен Каптиев имаше поне 4-... цялата новина

12:51 ч., 11.04.2010 г.
Дунав загуби злощастно с 2:0 важното си гостуване на Несебър. "Драконите" надиграха своите домакини, но безбройните пропуски, най-вече... цялата новина

13:01 ч., 04.04.2010 г.
Отборът на Дунав постигна безценна победа като гост на Калиакра в Каварна. Драконите сътвориха обрат и стигнаха до крайното 1:3 със страхотна иг... цялата новина

13:18 ч., 26.02.2010 г.
В събота футболистите на "Дунав" ще гостуват на "Свиленград" за първи мач от пролетния дял в първенството на Източната &q... цялата новина

12:28 ч., 05.02.2010 г.
Председателят на Областния футболен съвет Димитър Димитров - Кулеманс смята, че "Дунав" може да атакува с лекота промоция в "А&qu... цялата новина

09:52 ч., 03.02.2010 г.
Кметът на Русе инж. Божидар Йотов, който е и председател на УС на Дунав, покани бизнесмените от града на среща-разговор на тема "Да върнем ... цялата новина

12:26 ч., 28.01.2010 г.
Футболистите на "Дунав" откриха сезона в ужасно време с победа от 5:0 срещу гостите от "Две могили". За отбелязване е, че и ... цялата новина

15:46 ч., 22.01.2010 г.
Отборът на Дунав финализира трансфера на Росен Каптиев и нападателят е вече официално част от състава на русенци. Каптиев реши да приеме условия... цялата новина

15:44 ч., 19.01.2010 г.
Отборът на Дунав стартира своята подготовка за пролетния дял на първенството. Дунавци се събраха на клубната база в квартал "Здравец" ... цялата новина

12:28 ч., 15.01.2010 г.
Росен Каптиев е готов да се върне в "Дунав", но трансферът му още не е осъществен. По темата на няколко въпроса отговори старши-тре... цялата новина

15:56 ч., 20.08.2009 г.
Старши треньорът на "Дунав" Мирослав Миронов каза, че не надава вече ухо на слуховете как Росен Каптиев искал да се върне в отбора. &q... цялата новина