НачалоФутболБаскетболВолейболДругиГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Дунав победи Арда в Пловдив пред погледа на националния селекционер
Автор: Стойчо Генов 23:23 / 21.06.2020Коментари (0)381
Дунав победи като гост Арда с 2:0 в мач от втората осмица на футболното ни първенство.

Пред погледа на националният селекционер Георги Дерменджиев и неговият помощник Елин Топузаков, русенци решиха всичко преди почивката.

В 24-ата минута Григор Долапчиев с глава откри резултата с изстрел от трудна позиция, засичайки центриране на Свилен Щерев.

Няколко минути след това Стойчо Атанасов от Арда беше отстранен от игра с втори жълт картон.

В 38-ата минута Щерев отбеляза втория гол за русенци.

Халфът получи подаване в наказателното поле, първоначално беше блокиран успешно от вратаря Николай Банков, но след това с красив удар опъна мрежата.