Ќачало‘утболЅаскетбол¬олейболƒруги√алерииЋичности—татистики
—портните новини: ƒнес (1) | ¬чера (2)
—рам! Ќе можем да уцелим вратата!  ак искаме да бием тогава?
јвтор: —тойчо √енов 23:44 / 14.10.2020 оментари (10)538
Ќационални€т отбор на Ѕългари€ продължи ужасното си представ€не в турнира Ћига на нациите и загуби от ”елс с 0:1 в четвърти€ си мач от ƒивизи€ "¬", √рупа 4, който се игра на стадион "¬асил Ћевски". ƒжонатан ”ил€мс (85) вкара единственото попадение в двубо€.

“ака възпитаниците на селекционера √еорги ƒерменджиев останаха с актив от 1 точка на последното м€сто в класирането. ”елс е лидер с 10 точки. —ледват ‘инланди€ с 9 точки и »рланди€ с 2 т.

“очно 478 зрители си б€ха закупили билети за този мач, което е болезнено доказателство за това какъв интерес предизвикват националите ни с представ€нето си на терена. Ѕългари€ продължи срамната си сери€ от 19 поредни мача без победа.

ƒвубо€т бе изключително скучен, като нашите така и не усп€ха да отправ€т точен удар към противниковата врата. ≈ как искаме да стане тогава?

«а опасна ситуаци€ може да се брои атаката ни в 54-ата минута, когато  ирил ƒесподов центрира от леви€ фланг към Ѕожидар  раев, но той остана под топката и не усп€ да € засече.

ѕет минути преди кра€ ”елс откри резултата. “ова стана след пробив на Ќик ”ил€мс отд€сно. ѕоследва центриране по зем€, което бе засечено от ƒжонатан ”ил€мс за 0:1.

Ѕългари€ игра в състав:

Ќиколай ћихайлов (капитан), —исиньо, √еорги “ерзиев,  ристиан ƒимитров, јнтон Ќед€лков, янис  арабельов,  ристи€н ћалинов (46- јлександър ÷ветков),  ирил ƒесподов (84- Ѕирсент  арагарен), “одор Ќеделев, √еорги …омов, Ѕожидар  раев (75- »смаил »са).

0

Ќака наречен национал тр€бва да бъде ликвидиран-какво очаквате н€къкви балерини танцуват по тревата.
+1

÷ирк,  раев да се маха, с ти€ косички рЯШЕрЯШЕ
0

“олкова сте елементарни от Ћаута, че не ви побира скалата на тъпотата. “ошко ли тр€бва да реши мачовете на всички отбори в които играе, а другите по край него конуси ли ще го раздават? ћеси не решава сам мачовете на отборите си.
+2

“олкова много академии само обират парите и никакви резултати!
-1

—рам сте всички играли днес,а “ошиту името му чухме около 65 тата минута!!!
-2

— " Ќационален вратар " , черен " българин " и тошето , който е непродаваем даже и в “урци€ . ƒокога тр€бва да го пускат това момче ? Ќационални€ отбор стана витрина за непродаваеми футболисти . «акривай !
0

Ќищо. ¬ажното е, че тошкк” игра! ¬ече има 30 мача за национални€. 19 загуби 3 победи и 8 равни. ƒа го прав€т капитан:::)))
 оментарите са на публикуващите ги. Ruse24.bg не носи отговорност за съдържанието им! ¬сички коментиращи са се съгласили с ѕравилата за публикуване на коментари.